Delap

Delap je ohebný flexibilní obklad použitelný v interiéru i v exteriéru. Tyto flexibilní pásky jsou vyrobené z přírodních materiálů. Stejně tak jako ostatní flexibilní obklady je pro ně charakteristická ohebnost, pružnost a odolnost přírodním vlivům. Obklady Delap se navíc mohou prezentovat stálobarevností a garantovanou paropropustností. Dále Delap nabízí jako jediný výrobce a dodavatel v ČR kromě cihelných obkladů širokou škálu tvarových variant připomínající různé druhy kamenů.

V naší nabídce jsou tvary – ozdobná cihla, kámen, skála a minikámen.

Pro lepení všech tvarů doporučujeme též námi dodávané kvalitní flexibilní lepidlo, které slouží rovněž ke spárování a hloubkovou penetraci. Lepidlo si můžete vybrat v několika barevných odstínech.

Dalším výraznými pozitivy obkladů Delap, alespoň pro většinu zákazníků, je to, že se jedná v naší nabídce o jediný český výrobek, který lze navíc nazvat ekologický, neboť množství chemických látek při výrobě bylo sníženo na minimum.

Obklady Delap jsou vyráběny na zakázku na základě přijaté objednávky a uhrazené zálohy. Doba dodání je 10 dní od připsání zálohové platby na účet.